Zapraszamy Was do współtworzenia z nami 10. edycji edycji MIASTOmovie!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń! Wyniki już 16.08!

Do 31 lipca czekamy na propozycje wydarzenia (spotkania, wykładu, prezentacji, warsztatu) nawiązującego do tegorocznego tematu edycji KWESTIA GUSTU, a równocześnie wpisującego się w wątek przewodni jednego z festiwalowych dni, którym jest estetyka lat 90. i 00. Interesować nas będzie wizualność, fizyczność architektury i emocje towarzyszące jej odbiorowi. Przyjrzymy się czynnikom determinującym formę budynków oraz opozycji ładne-brzydkie, mocno obecnej w dyskusji o dziedzictwie tego okresu.

Open call na MIASTOmovie Kwestia Gustu

Szukamy nowych głosów, ciekawych tematów i formy. Zależy nam na tym, żeby wydarzenie włączało do udziału zarówno naszą dotychczasową festiwalową publiczność, jak i osoby luźno zainteresowane estetyką przestrzeni powstałej w latach około milenijnych.

Wybrany pomysł trafi do sobotniego programu MIASTOmovie, dopełniając przewidziane na ten dzień spacer, dwa pokazy filmowe oraz dyskusje i spotkania. Miejsce realizacji wybierzemy wspólnie spośród podsuniętych przez nas propozycji. Jeśli jednak zależy Wam na konkretnej lokalizacji, jesteśmy otwarci na sugestie miejsc położonych na terenie osiedli: Stare Miasto, Szczepin, Przedmieście Świdnickie, Przedmieście Oławskie, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki.

Autorowi/autorce zwycięskiego konceptu gwarantujemy wynagrodzenie oraz wsparcie promocyjne i dokumentację fotograficzną wydarzenia. Osobom spoza Wrocławia zapewniamy również nocleg i zwrot kosztów dojazdu. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 16 sierpnia.

Regulamin Open Calla