OPEN CALL na 12. edycję MIASTOmovie

Już po raz trzeci zapraszamy Was do współtworzenia naszego festiwalu! W tym roku widzimy się we Wrocławiu między 25 a 29 września, a hasło przewodnie, które będzie nam towarzyszyć to ZAWODY. Więcej przeczytacie o nim w tekście kuratorskim.

Od 28 maja do 7 lipca czekamy na Wasze pomysły na wydarzenie, które dopełni festiwalowy program (na przykład: spotkanie, wykład, warsztaty, prezentacja) i będzie nawiązywać do jednego ze znaczeń tegorocznego tematu.

Zgłoszenia możecie wysyłać przez FORMULARZ 

Nie braliście czy brałyście nigdy udziału w MIASTOmovie? Nic nie szkodzi! Szukamy nowych głosów, ciekawych interpretacji i mniej spotykanych na naszym festiwalu form. Zależy nam na włączeniu do udziału nie tylko naszą dotychczasową festiwalową publiczność, ale także każdego, kto interesuje się tematyką miejsko-przestrzenną.

Autorowi/autorce zwycięskiego konceptu gwarantujemy wpisanie wydarzenia w program MIASTOmovie 12 (między 25 a 29 września), wynagrodzenie (w wysokości 1 tys. zł brutto), promocję i dokumentację fotograficzną działania, wsparcie produkcyjne  oraz darmowy udział we wszystkich wydarzeniach Festiwalu. Dodatkowo osobom spoza Wrocławia zapewniamy nocleg i zwrot kosztów dojazdu.

Miejsce realizacji wybierzemy wspólnie na podstawie naszych propozycji. Jeśli jednak zależy Wam na konkretnej lokalizacji, czekamy na sugestię miejsc położonych we Wrocławiu na terenie osiedli: Stare Miasto, Szczepin, Przedmieście Świdnickie, Przedmieście Oławskie, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki.

Regulamin OPEN CALL

Zwycięski projekt ogłosimy najpóźniej 25 lipca!